A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class MY_Model in /home/cz/public_html/web/system/cms/core/MY_Model.php on line 79

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Keywords::get_string() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: controllers/pages.php

Line Number: 206

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Lex_Parser::inject_noparse() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: libraries/Template.php

Line Number: 302

Bailine » Nyní to zkuste sami

Nyní to zkuste sami!

Individuální přístup při každé návštěvě.

Zatímco budete ležet a příjemně relaxovat, postará se tisíce impulzů o zpevňování Vašich svalů a spalování tuku.

Během každé návštěvy podstoupíte jedinečnou elektroproceduru, která změní Vaši postavu. Výsledek bude patrný v krátké době.

Rádi bychom Vás pozvali na zkušební hodinu a dobrovolné ošetření ZDARMA v našem studiu nabízejícím nejpříjemnější formu "fitness".

Přijmete-li naše pozvání a přijdete na zkušební ošetření do našeho Bailine studia, vyhotovíme Vám pomocí profesionálního počítačového programu analýzu Vaší postavy.

Pro Vaši příští návštěvu Vám sestavíme program cvičení, šitý na míru pro Vaši postavu a zohledňující Vaše osobní požadavky. Zatímco budete příjemně ležet, dostanse se Vám ošetření srovnatelné s intezivním fitness tréninkem.

Jedno ošetření trvá přibližně 30 - 45 minut. Zkušební ošetření trvá přibližně jednu hodinu, protože Vám provedeme analýzu Vaší postavy. Po každém ošetření budete mít pocit jako po sportování, s tím rozdílem, že se nebudete cítit unaveni. Budete se cítit plni energie a přitom odpočinuti.

Navštivte nejbližší Bailine studio ve Vašem okolí.