A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 272

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: hooks/pick_language.php

Line Number: 30

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/cz/public_html/web/system/codeigniter/core/Exceptions.php:186)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 675


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class MY_Model in /home/cz/public_html/web/system/cms/core/MY_Model.php on line 79

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Keywords::get_string() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: controllers/pages.php

Line Number: 206

A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: Non-static method Lex_Parser::inject_noparse() should not be called statically, assuming $this from incompatible context

Filename: libraries/Template.php

Line Number: 302

Bailine » O Bailine

O Bailine


Metoda Bailine byla vyvinuta před více než 40 lety norskými vědci a zahrnuje 3 části:

Individuální formování postavy

Norští vědci objevili možnost stimulovat svalovou aktivitu pomocí proudových impulzů. Zvýšení svalové aktivity vede ke spalování tuku a posilování svalů a stimuluje krevní oběh.

Proudové impulzy napínají a relaxují svaly, takže dojde k obecnému zpevnění a budete se cítit ‘více ve své kůži’, a to buď na některých místech nebo po celé linii.

Výživová doporučení

Pro ženy, které chtějí snížit svoji váhu, má Bailine několik podnětů a doporučení týkajících se uvědomělého přístupu k výživě. Nejde o žádnou přísnou dietu, nýbrž podporu zaměřenou na překonání zaběhnutých výživových návyků. Jde o uvědomění si toho jak, kdy a co jíme.

Psychická motivace a podpora

Poslední část tvoří informace a doporučení, která můžete poslouchat z kompaktních disků (cd) během ošetření. Víme vše o tom, jak můžete snížit svoji váhu a zlepšit svoji postavu. Avšak neméně důležité je, abyste naše doporučení skutečně prováděli v praxi, a to s dostatečnou vytrvalostí!

Doporučení z kompaktncíh disků Vás budou motivovat a pomohou Vám nejen k dosažení Vašich osobních cílů, nýbrž i k tomu, abyste vytrvali.